Ork_Kota_Platform_1.0 - 2010
Ork_Kota_Platform_2.0 - 2011
Ork_Kota_Platform_3.0 - 2012
Ork_Kota_Platform_4.0 - 2013
Ork_Kota_Platform 1.0
Az Orkesztika Alapítvány és a Kontakt Táncért Alapítvány szervezésében
- organised by the Orkesztika Alapítvány and Kontakt Táncért Alapítvány

Test_Tánc_Kép
Egy percesek táncfilmre



 















2010 Filmek

Kérjük értékeld a filmeket !

itt találod az ürlapot az értékeléshez vagy a végén beszúrva


001.
Jelentkezés Típusa: verseny - program




Ki kapcsolta be a gravitacio ellenes gépet ? (Who turned on the anti-gravity machine ?)

Pályázati kapcsolattartó:
Pályázó: DALINSKY Maya
Rendezte: Dalinsky Maya
Koreográfus: Dalinsky Maya
Operatőr: Cserba Péter
Vágó: Cserba Péter
Zene: Isdant Raphael
Egyéb:
Szereplők: Dalinsky Maya
Gyártotta:
Producer:
Terjesztő:


002.
Jelentkezés Típusa: Verseny - program




Küzdelem (Fight)

Pályázati kapcsolattartó:
Pályázó: Helényi Tamás
Rendezte: Helényi Tamás
Koreográfus: Bazsó Gabriella
Operatőr: Helényi Tamás
Vágó: Helényi Tamás
Zene: Helényi Tamás
Egyéb:
Szereplők: A Siófoki Diótörő Gyermekbalett táncosai
Gyártotta: Helényifilm
Producer: Helényifilm
Terjesztő: Helényifilm


003.
Jelentkezés Típusa: off - program




Fedd fel ha látod, lásd, ha már veszed (Tape what you see what you tape)
Pályázati kapcsolattartó:
Pályázó: Dobrovitz Zsuzsanna (ToBeFlex Társulat nevében)
Rendezte: ToBeFlex társulat
Koreográfus: Györke Tímea
Operatőr: Pelikán György
Vágó: Dobrovitz Zsuzsanna
Zene: Jhonny Hollow: Alchemy
Egyéb:
Szereplők: Fórizs Bea, Koppel Szabina, Táborszky Boglárka
Gyártotta:
Producer:
Terjesztő:


004.
Jelentkezés Típusa: verseny - program





A boldog metronómok (The Merry Metronomes)
Pályázati kapcsolattartó: Berger Gyula
Pályázó: Csepeli Eszter
Rendezte: Csepeli Eszter
Koreográfus: Berger Gyula
Operatőr: Csepeli Eszter
Vágó:
Zene: Borut Krzisnik
Egyéb:
Szereplők: Berecz Diána, Bernáth Bernadett, Gergelyi Júlia, Horváth Anna, Horváth László ,Kelemen Judit, Lakat Andrea, Pintér Hajnalka, Tóth Karolina
Gyártotta:
Producer:
Terjesztő:


005.
Jelentkezés Típusa: verseny - program




kirakós (jigsaw)
Pályázati kapcsolattartó:
Pályázó: Basa Anikó
Rendezte: Basa Anikó
Koreográfus:
Operatőr: Zdosek Enikő
Vágó: Basa Anikó
Zene: Erdődy József Attila
Egyéb: Sajti Viktoria
Szereplők:
Gyártotta:
Producer:
Terjesztő:


006.
Jelentkezés Típusa: verseny - program




pár darab (pair piece)
Pályázati kapcsolattartó:
Pályázó: Basa Anikó
Rendezte: Basa Anikó
Koreográfus:
Operatőr:
Vágó: Basa Anikó
Zene: Erdődy József Attila
Egyéb:
Szereplők:
Gyártotta:
Producer:
Terjesztő:


007.
Jelentkezés Típusa: off - program




Karok tánca (hands-dance)
Pályázati kapcsolattartó:
Pályázó: XMO
Rendezte: XMO
Koreográfus:
Operatőr: Hajdú János (fotó)
Vágó:
Zene:
Egyéb:
Szereplők: a Mozdulatművészeti Nyári akadémia 2008 résztvevői
Gyártotta:
Producer:
Terjesztő:


008.
Jelentkezés Típusa: verseny - program




Járda (Sidewalk)
Pályázati kapcsolattartó: Annus Bernadett
Pályázó: Radical Dance Project
Rendezte: Jurányi Patrick
Koreográfus: Jurányi Patrick
Operatőr: Zsingor Daniel / Jurányi Patrick
Vágó: Jurányi Patrick
Zene:
Egyéb: www.radicaldanceproject.com
Szereplők: Annus Bernadett, Csukor Tímea, Jurányi Patrick
Gyártotta: RDP
Producer:
Terjesztő: RDP


009.
Jelentkezés Típusa: verseny - program




Surtropolis (Surtropolis)
Pályázati kapcsolattartó: Annus Bernadett
Pályázó: Radical Dance Project
Rendezte: Jurányi Patrick
Koreográfus: Jurányi Patrick
Operatőr: Jurányi Patrick
Vágó: Jurányi Patrick
Zene: Sofa Surfers
Egyéb: www.radicaldanceproject.com
Szereplők: Annus Bernadett, Csukor Tímea
Gyártotta: RDP
Producer:
Terjesztő: RDP


010.
Jelentkezés Típusa: off - program




Vagdalt (-)
Pályázati kapcsolattartó:
Pályázó: XMO
Rendezte: XMO
Koreográfus:
Operatőr:
Vágó:
Zene:
Egyéb:
Szereplők:
Gyártotta:
Producer:
Terjesztő:


011.
Jelentkezés Típusa: Off - program




Biped tánca (Biped Dance)
Pályázati kapcsolattartó:
Pályázó: Rottár Dávid
Rendezte: Rottár Dávid
Koreográfus: Ujjaim :)
Operatőr: Nem volt
Vágó: Nem volt
Zene: Showtek - Puta Madre
Egyéb:
Szereplők: Biped
Gyártotta:
Producer:
Terjesztő:


012.
Jelentkezés Típusa:
Verseny - program



51 másodperc (51 seconds)

Pályázati kapcsolattartó:
Pályázó: Geltz Gergő
Rendezte: Geltz Gergő
Koreográfus: -
Operatőr: Geltz Gergő
Vágó: Gothár Márton
Zene: Tom Waits
Egyéb: -
Szereplők: Grecsó Zoltán
Gyártotta:
Producer:
Terjesztő:



Értékelő Lap | Evaluation Form - Ork_Kota 1.0 - 2010




 

last update
2012-10-14